TicketCreator  5.13

TicketCreator

Przegląd

Overview

Features

Ticket layout

Ticket formats

Print barcode tickets

Screenshots

Video tutorials: How to print tickets Videos

BarcodeChecker

Admission control

Scan barcode tickets with Android app Scan barcode tickets with iPhone or iPad Apps for Android & iOS

Video tutorials: Scan barcode tickets Videos

Update

Help & FAQ

Contact

Recommended by:

and many more...

 

Pobierz wersję próbną
Wypróbuj za darmo. Drukowanie ograniczone.
Kupić TicketCreator
Tylko €149,- (Złoty polski)

 

Informacje ogólne

Dzięki wyjątkowemu oprogramowaniu TicketCreator można tworzyć i drukować profesjonalne bilety wstępu na wszelkie imprezy; wygodnie i niedrogo na własnym komputerze i normalnej drukarce. Można drukować bilety wstępu zawierające numery miejsc i rzędów, bilety wstępu posiadające numery bieżące / numery seryjne lub nienumerowane wejściówki. Można tworzyć i projektować bilety w każdym formacie.

czytnik kodów kreskowych, kamera internetowa/webcam, Android phone lub iPhoneMożna wykonywać także bilety wstępu zabezpieczone przed fałszowaniem. Na biletach takich nadrukowany jest kod kreskowy zabezpieczający przez skopiowaniem. Kod ten odczytywany jest przy wejściu za pomocą oprogramowania BarcodeChecker i zabezpiecza przed stratami powstającymi w wyniku kopiowania lub fałszowania biletów (czytnik kodów kreskowych, kamera internetowa/webcam lub Android phone / iPhone).

Dzięki TicketCreator można samodzielnie i szybko drukować bilety wstępu z numerami rzędów i miejsc, stosowane w obiektach kompleksowych.  Podstawową zaletą numerowanych biletów jest fakt, że widzowie nie kłócą się o swoje miejsca ani nie muszą wyczekiwać na długo przed rozpoczęciem imprezy.  Taki serwis gwarantuje zadowolenie klientów, spokojny przebieg imprezy i jest dostępny od określonej ceny wstępu. A jeżeli miejsca siedzące w pomieszczeniu nie są ponumerowane, to za pomocą TicketCreator można wydrukować etykiety z numerami miejsc. Widzowie będą zapewne zadowoleni! 

Można tworzyć i projektować bilety w każdym formacie
 Dalsze przykłady biletów

TicketCreator pozwala także na zarządzanie rezerwacjami i biletami długoterminowymi, drukowanie etykiet na miejsca siedzące oraz sporządzanie różnorodnych sprawozdań, formularzy sprzedaży wstępnej i szczegółowych rozliczeń.

Oprogramowanie TicketCreator zostało stworzone specjalnie dla organizatorów średnich i małych imprez (chóry, zespoły muzyczne, grupy teatralne, związki sportowe, szkoły), którzy samodzielnie drukują bilety wstępu i rozprowadzają bezpośrednio lub w punktach sprzedaży. Oprogramowanie dostosowane jest do normalnego PC i nie wymaga zainstalowania drogiego sprzętu! Zwykły komputer można wykorzystać jako drukarnię biletów wstępu!

Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania wersji Shareware z wszystkimi funkcjami i rozpoczęcia drukowania biletów wstępu! Po zainstalowaniu pełnej wersji można później wykorzystywać wszystkie utworzone pomieszczenia i imprezy. 

 

Bilety w stępu można tworzyć i drukować wykonując trzy proste czynności:

TicketCreator jest dostępny niestety tylko w wersji angielskojęzycznej, ale obsługa jest bardzo prosta i wymagane są podstawowe umiejętności w zakresie języka angielskiego.

1.) Utworzyć pomieszczenie, w którym impreza ma się odbywać (Create new location Create venue)

                 

 

2.) Utworzyć teraz w tym pomieszczeniu imprezę i stworzyć / zaprojektować bilety wstępu (Create event Create event)

                 

 

3.) Wydrukować bilety wstępu (Print tickets Wydrukować bilety wstępu (Print tickets))

                  Wydrukować bilety wstępu (Print tickets)

 

 

Prosimy o zapoznanie się z filmami video Download TicketCreator

 

 

Edycje TicketCreator

Są trzy różne edycje TicketCreator, które różnią się zakresem możliwości.

Dla wszystkich edycji obowiązuje reguła: ponieważ dzięki TicketCreator unika się kosztów dodatkowych, Setup lub opłat za bilety, inwestycja wkrótce zwróci się, np. poprzez zamieszczenie reklamy na odwrocie biletu!

 

 

Professional Edition

Business Edition

Barcode Edition

Only BarcodeChecker

Drukowanie biletów dla nieograniczonych imprez i pomieszczeń Tak Tak Tak Nie
Drukowanie biletów w każdym formacie Tak Tak Tak Nie
Zarządzanie rezerwacjami Nie Tak Tak Nie
Drukowanie biletów długoterminowych Nie Tak Tak Nie
Różne ceny biletów w rzędach lub dla poszczególnych miejsc Tylko jedna cena w rzędzie

All seats of a row have the same price but a section can have multiple prices

Ceny dla poszczególnych miejsc

Each seat can have its individual price

Ceny dla poszczególnych miejsc

Each seat can have its individual price

Nie
Drukowanie biletów zabezpieczonych przed nieuprawnionym kopiowaniem

Nie

Nie Tak Nie
BarcodeChecker

Nie

Nie Tak Tak

 

€ 149,-

€ 249,-

€ 349,-

€ 299,-

 

 

Przejście do bezpiecznego Online-Shop

 

 

Better prices for orders in Euro (€)

By default, the online shop offers you to buy in your local currency. However, the prices for our products are set in Euro and the currency conversion rates used by the company operating the online shop (ShareIt) are less favorable than those of credit cards or PayPal.

To get the better conversion rates of credit cards or PayPal you can change the billing currency on the order page to Euro.

 

 

Upgrades

W późniejszym okresie można za niewielką dopłatą uzupełnić wersję oprogramowania na wersję o szerszych możliwościach. Celem uzyskania dalszych informacji prosimy o przesłanie e-maila na adres info@ticketcreator.de.


TicketCreator to program służący do drukowania profesjonalnych biletów wstępu na różnego rodzaju imprezy. Aplikacja pozwala na tworzenie i wydruk biletów wstępu z numerami miejsc, rzędów oraz biletów posiadających numery bieżące lub numery seryjne. TicketCreator pozwala także na zarządzanie rezerwacjami i biletami długoterminowymi, drukowanie etykiet na miejsca siedzące oraz sporządzanie różnorodnych sprawozdań, formularzy sprzedaży wstępnej i szczegółowych rozliczeń.

pccentre.pl


Shareware for Windows; Free download Oprogramowanie TicketCreator współpracuje ze wszystkimi wersjami Windows (Windows 7, Windows 10, Windows 11).