TicketCreator  5.13

TicketCreator

Přehled

Overview

Features

Ticket layout

Ticket formats

Print barcode tickets

Screenshots

Video tutorials: How to print tickets Videos

BarcodeChecker

Admission control

Scan barcode tickets with Android app Scan barcode tickets with iPhone or iPad Apps for Android & iOS

Video tutorials: Scan barcode tickets Videos

Update

Help & FAQ

Contact

Recommended by:

and many more...

 

Stáhněte si zkušební verzi
Zkus zadarmo. Tisk omezen.
Koupit TicketCreator
Pouze €149,- (česká koruna)

 

Přehled

Pomocí jedinečného softwaru TicketCreator si můžete pro své akce sestavit a vytisknout profesionální vstupenky, v pohodlí a s využitím vlastního PC a své běžné tiskárny. Vytiskněte si číslované vstupenky s číslem řady a místa, vstupenky s pořadovými čísly/čísly série nebo nečíslované lístky. Připravte a sestavte si lístky v jakémkoliv formátu.

skeneru čárového kódu, webová kamera/webcam nebo Android phone/iPhoneMůžete si zhotovit také vstupenky chráněné proti zfalšování, na které se jako ochrana proti kopírování natiskne čárový kód. Ten je u vchodu kontrolován softwarem BarcodeChecker a chrání Vás před ztrátami v důsledku nakopírovaných nebo zfalšovaných lístků (skeneru čárového kódu, webová kamera/webcam nebo Android phone / iPhone).

Pomocí TicketCreator si můžete pro kompletní místo konání pohotově vytisknout vstupenky s číslem řady a místa. Očíslované lístky mají tu výhodu, že se návštěvníci nemusí hádat o místa nebo dlouho postávat před začátkem akce ve frontě. Tato služba přináší spokojené zákazníky, klidný průběh akce a od určitého vstupného je samozřejmostí. A pokud nemáte ještě očíslované židle, TicketCreator může přirozeně vytisknout také popisky míst. Vaši návštěvníci Vám budou vděčni.

Připravte a sestavte si lístky v jakémkoliv formátu.
 Další ukázky lístků

TicketCreator může navíc spravovat rezervace a permanentky, tisknout popisky míst a sestavovat rozličné zprávy, formuláře předprodeje a podrobné kalkulace.

TicketCreator byl vyvinut speciálně pro pořadatele středně velikých a menších akcí (sbory, hudební soubory, divadelní skupiny, sportovní kluby, školy), kteří si vstupenky sami tisknou a potom prodávají přímo nebo v předprodejích. Je koncipován pro běžný PC a nevyžaduje žádné dodatečné hardwarové vybavení! Využijte svůj běžný PC jako tiskárnu vstupenek.

Vyzkoušejte bezplatnou, plně funkční shareware verzi a začněte s tiskem vstupenek! Všechny založené prostory a akce můžete později s plnou verzí dále používat.

 

Vstupenky můžete sestavit a vytisknout ve třech jednoduchých krocích:

TicketCreator je bohužel pouze v angličtině, obsluha je ovšem velmi jednoduchá a vyžaduje jen minimální znalosti angličtiny.

1.) Sestavte místnost, ve které se má akce konat (Create new location Create venue)

                 

 

2.) Nyní připravte v místnosti akci a vytvořte/navrhněte vstupenky (Create event Create event)

                 

 

3.) Vstupenky vytiskněte (Print tickets Vstupenky vytiskněte (Print tickets))

                  Vstupenky vytiskněte (Print tickets)

 

 

Prohlédněte si také videa Download TicketCreator

 

 

TicketCreator edicích

TicketCreator je ve třech různých edicích lišících se rozsahem výkonů.

Pro všechny edice platí: protože TicketCreator nemá žádné dodatečné náklady, zřizovací poplatky nebo poplatky za lístky, investice se Vám brzy vrátí, např. umístěním reklamy na zadní strně lístků !

 

 

Professional Edition

Business Edition

Barcode Edition

Only BarcodeChecker

Tisk lístků na neomezený počet akcí a prostorů Ano Ano Ano Ne
Tisk lístků v jakémkoliv formátu Ano Ano Ano Ne
Správa rezervací Ne Ano Ano Ne
Tisk permanentek Ne Ano Ano Ne
Různé ceny lístků pro řady nebo jednotlivá místa Jednotná cena za řadu

All seats of a row have the same price but a section can have multiple prices

Ceny za jednotlivá místa

Each seat can have its individual price

Ceny za jednotlivá místa

Each seat can have its individual price

Ne
Tisk lístků s čárovým kódem jako ochranou proti kopírování

Ne

Ne Ano Ne
BarcodeChecker

Ne

Ne Ano Ano

 

€ 149,-

€ 249,-

€ 349,-

€ 299,-

 

 

Dále k bezpečnému obchodu online

 

 

Better prices for orders in Euro (€)

By default, the online shop offers you to buy in your local currency. However, the prices for our products are set in Euro and the currency conversion rates used by the company operating the online shop (ShareIt) are less favorable than those of credit cards or PayPal.

To get the better conversion rates of credit cards or PayPal you can change the billing currency on the order page to Euro.

 

 

Upgrades

Později můžete za vyrovnávací poplatek přejít z jakékoliv edice na edici výkonnější. Další informace získáte zasláním e-mailu na info@ticketcreator.de.

 

 

Popisu download.chip.eu

"Vytvořte si vlastní tikety, lístky, pozvánky

Tato aplikace vám umožní si vytvořit vlastní v pro různé příležitosti. Při vytváření lze využít mnoho možností, jak má výsledný výrobek(lístek, tiket) vypadat(barva, pozadí, obsah textu, program sám vytvoří zasedací pořádek a mnoho dalšího. program ocení zejména pořadatelé různých akcí."

download.chip.eu

 

Popisu stahuj.cz

"Tisk vlastních lístků a tiketů pro různé akce

TicketCreator vám umožní tisk pozvánek a tiketů na různé události jako jsou koncerty, divadelní představení, sportovní zápasy a další. Vytvořit si můžete jednoduché, či komplexní lístky, které mohou obsahovat i zasedací pořádek, různé ceny pro jednotlivé skupiny apod. Program automaticky vytvoří tabulku se zasedacím pořádkem, stejně tak udržuje přehled nad tím, které lístky byly prodány a zarezervovány.

Design lístku si můžete navrhnout dle vlastních potřeb, lze používat vlastní texty, obrázky a pozadí. Mezi další funkce patří podrobné zprávy, podpora sezónních lístků, tisk štítků na jednotlivá křesla a další."

www.stahuj.centrum.cz

 

Popisu slunecnice.cz

"TicketCreator je jediněčný nástroj pro vytváření a tisk vlastních profesionálních vstupenek na různé akce. Tisknout je možno vstupenky očíslované postupně, s číslem řady a místem nebo neočíslované. Každou vstupenku je možno ochrnánit proti zfalšovíní pomocí natisknutí vygenerovaného čárového kódu, který se poté kontroluje u vchodu na akci."

www.slunecnice.cz

Tvorba profesionálních vstupenek pro své akce, Zdarma stáhnout TicketCreator, zdarma k vyzkoušení

 

Shareware for Windows; Free download TicketCreator pracuje ve všech verzích Windows (Windows 7, Windows 10, Windows 11)